Jamarův blog

...o všem, co mě napadne

A zase je odzimováno

Rok se s rokem sešel, i mnoho vody uplynulo a máme tu zase jaro. Proto nezbylo než opět vyvést ze stájí plastového oře a zahájit tak další jezdeckou sezónu, která, jak pevně doufám, bude úspěšnější než ta předchozí.
the_brue_interceptor
Koník nám, pravda, za ty roky krapet vyrostl a i hřívu má jinou, jezdí však stále jako za mlada a stále vyráží tryskovou rychlostí vstříc širým prériím… No dobře, po letech prohánění stařičké dvoutaktní padiny Cagivy jsem povýšil a aktuálně tak rejdím na Yamaze X-Max 125 ccm. Kupoval jsem jej bazarově jako použitý a… už bych to asi víckrát neudělal, protože jak se ukázalo, šlo o stočenku a navíc mě po pár měsících ježdění čekala nedobrovolná generálka motoru po zadření a odštípnutí kusu válce. Takže ve výsledku jsem tak krásně ušetřil, že když to sečtu, bylo by skoro na nového. Nu což, chybami se člověk učí, říká okřídlené rčení. Na druhou stranu je teď skútřík (alespoň „srdcem“, viz dále ;-) ) doslova jako nový a jezdí líp než dřív. Mám taky podstatně větší akční rádius, i na Slovensku a v Polsku už jsem s ním byl :-) A taky se mi už povedlo jej položit (dlažební kostky, mrchy, po dešti kloužou, kdo by to byl čekal…), naštěstí to odnesly jen poškrábané boční plasty, moje brýle a noha, celý měsíc jsem ukázkově pajdal. Ale i to už k jednostopým vozidlům patří ;-)

A možná taky odzimuju i tenhle blog, poslední dobou se snažím překonávat lenost a mimo jiných hodnot třeba vyplodím i nějaká ta písmenka. Uvidíme…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2007-2016 Jaroslav Martínek | Licence Creative Commons | powered by Wordpress Frontier Theme