Jamarův blog

...o všem, co mě napadne

Bowling…

Včera byl pátek, s prací konec a navíc jsem se z tohohle týdne potřeboval trochu odreagovat a tak jsme si s kámošema zašli na Bowling do Atlantu. „Bowling je sport, ve kterém se hráč snaží srazit koulí co možná nejvyšší počet kuželek.“ praví citace z Wikipedie… Mno, snaží, ale ne vždycky se daří ;-). Hrál jsem to v životě poprvé (ale naštěstí jsem nebyl sám) a tak to byla chvílema celkem sranda, hlavně ze začátku než jsem přišel na to jak se ta kulatá věc s dírama drží a jak s tím hodit a trefit i kuželku a ne lidi nerušeně hrající vedle ;-). No ale nakonec jsem po dvou hodinách skončil na čestném třetím místě (ze čtyř ;-) ). Ale zábava byla, takže určitě někdy zopakujem, natrénované už mám, takže lidi třeste se, příště se ukáže, kdo je tu Bowling-Master :-D.
Pak jsme ještě sedli na pokec do pivovaru v Riegerovce, a krom parádního křenového gulášku musím uznat, že višňové pifko je opravdu exkluzivní.
Po návratu domů jem zjistil, že mi tu nefunguje půlka techniky a tím pádem i připojení k netu, takže místo padnutí do postele jsem ve dvě ráno řešil stávkující wifinu. Chjo, takhle to dopadá, když na chvilu vytáhnu paty z baráku… ;-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2007-2016 Jaroslav Martínek | Licence Creative Commons | powered by Wordpress Frontier Theme